Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Regaty Żeglarskie "Bezpieczne Wakacje na Jeziorze Rajgrodzkim"

Regaty Żeglarskie o okazji 496 Urodzin Woj. Podlaskiego

8 sierpnia 2009 w Rajgrodzie odbyły się uroczystości z okazji 496 Rocznicy Urodzin Województwa Podlaskiego. Z tej okazji obok urodzinowego festynu rozegrano uroczyste regaty żeglarskie „Bezpieczne Wakacje na Jeziorze Rajgrodzkim” o puchar Marszałka Województwa Podlaskiego zorganizowane przez Yacht Club „Arcus” i Klub Żeglarski „ZEFIR” Regaty połączone były z pokazem ratowniczym WOPR oraz rejsami jachtami po Jeziorze Rajgrodzkim.

 Ponadto odbyła się prezentacja miasta i powiatu Rajgród, można było także posłuchać wykładów historycznych o Rajgrodzie. Odbył się  także "Jarmark Gmin i Powiatów" województwa podlaskiego. Na placu przy Górze Zamkowej zorganizowano  pokazy sztuk walki, gry i zabawy w stylistyce rycerskiej. Prezentowano ginące zawody, a także promujące regionalne wyroby - rękodzieło, pieczywo, wędliny i słodycze. Wieczorem rozpoczęła się część artystyczna, w tym koncerty zespołów i pokaz sztucznych ogni. W załączeniu relacja filmowa z uroczystości.

 

Foto: fot. www.wrotapodlasia.pl
Foto: fot. Marcin Adamski, WOAK
Foto: fot. www.wrotapodlasia.pl
Foto: fot. www.wrotapodlasia.pl

Załączniki


 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę