Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Organizacja Pożytku Publicznego

YachtClubArcus- Organizacja Pożytku Publicznego

Budynek Mariny Y
Organizacja Pożytku Publicznego Stowarzyszenie Yacht ClubArcus. Oferuje wypoczynek zarówno żeglarzom jak i sympatykom żeglarstwa, w tym rejsy rodzinne. Zapraszamy również osoby niepełnosprawne. Ośrodek nasz jak i jachty (jedyne tego typu w Europie) są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Klub jest otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy przy organizowaniu pobytów turystyczno - wypoczynkowych, żeglarskich, konferencji, kursów, szkoleń itp. dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Szczególnie gorąco zapraszamy osoby niepełnosprawne, które w naszym ośrodku mają możliwość rehabilitacji, odpoczynku i relaksu oraz zapoznania się z żeglarsko przygodą, która jest wspaniałym sposobem rehabilitacji psychicznej jak i fizycznej. Dodatkowym atutem jest bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego ze specjalnie przystosowaną kładką spacerowo – widokową dla osób na wózkach.

Integracyjny Ośrodek Żeglarski w Rajgrodzie ul. Szkolna 7a,
tel. (086) 272 19 01
kom. 0-505-993-100
kom.0-503-070-028

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę