Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
Rajgród 2010

MIĘDZYNARODOWE INTEGRACYJNE REGATY ŻEGLARSKIE O XXVII BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ J. RAJGRODZKIEGO RAJGRÓD 2010

W dniach 3- 4 lipiec 2010r. w Integracyjnym Ośrodku Żeglarskim odbyły się Regaty "O XXVII Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego.

Międzynarodowe Integracyjne  Regaty o XXVII Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego odbyły się w pierwszy weekend lipca  w Rajgrodzie.

Regaty żeglarskie odbyły się 3-4 LIPCA 2010. Głównymi uczestnikami były osoby niepełnosprawne (dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe) jak i osoby pełnosprawne. W sobotę rozegrano regaty w dwóch konkurencjach :
a) wyścig „po trójkącie olimpijskim” w klasie jachtów kabinowych
b) wyścig „po trójkącie olimpijskim” w klasie Omega

Natomiast w niedziele odbył się wyścig długodystansowy o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego oraz  wyścig długodystansowy w klasie jachtów kabinowych.
Puchar dla najlepszej  załogi akademickiej zdobyła  ekipa Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, a najlepszą załogą zagraniczną zostali żeglarze z Litwy.

Puchary i upominki ufundowali Poseł na Sejm RP Pan Kazimierz Gwiazdowski, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Burmistrz Miasta Rajgród Pan Czesław Karpiński oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oddział Podlaski.
Uroczystego otwarcia regat dokonał Członek Zarządu Woj. Podlaskiego Pan Jacek Piorunek.
Regaty były poprzedzone treningami, a po ich zakończeniu odbywały się dodatkowe pływania integracyjne.

Patronat medialny nad imprezą objęli portal www.gajewo24.pl  oraz TVP oddział podlaski- Obiektyw.

Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego to uroczystość z wieloletnią tradycją. Głównymi uczestnikami są osoby niepełnosprawne. Jedną z załóg corocznie stanowią osoby niepełnosprawne z Grajewa i okolic, przebywające na wypoczynku w ośrodku żeglarskim Yacht Club ,, Arcus”

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę