Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

ŁKS Łomża wciąż bez drużyny

Do pierwszego w nowym sezonie meczu ŁKS-u Łomża pozostały już tylko godziny (środa godz. 17.00), ale jak się okazuje klub nie ma zespołu. Trener Dariusz Kossakowski trenuje co prawda z grupą piłkarzy, ale zdecydowana większość nie jest zgłoszona do rozgrywek – twierdzi Gazeta Wyborcza. W zadłużonym po uszy klubie wyliczono, że trzeba na to ok. 50 tys. zł. Trener z kierownikiem zespołu Waldemarem Antolakiem (już tylko oni w ŁKS-ie starają się coś robić) liczyli na dotację z urzędu miasta. Niestety, prezydent Jerzy Brzeziński poinformował, że pieniądze nie zostaną przekazane.

Jak tłumaczył gazecie prezydent samorząd nie może przekazać pieniędzy na klub, bo zgodnie z prawem organizacja pozarządowa, która zgłasza się do konkursu na współfinansowanie, musi przedstawić pisma o regulowaniu płatności w zakładzie ubezpieczeń skarbowych i urzędzie skarbowym. Wydawało się to formalnością, bo bez odpowiednich uzgodnień klub nie powinien dostać licencji z PZPN na grę w II lidze, a dostał.
- Z urzędu skarbowego widziałem tylko pismo, że zaległości klub ma spłacić do października, a z ZUS-u jedynie kwit o tym, że podjęte zostaną niezwłoczne działania – mówił gazecie prezydent Jerzy Brzeziński.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę