Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Zarzuty grożenia oraz podłożenia ładunku wybuchowego

Zarzuty grożenia oraz podłożenia ładunku wybuchowego postawiła prokuratura rejonowa w Łomży 68-letniemu Eugeniuszowi M. Zastosowano także dozór policji wobec niego. Sprawa ta dotyczy wybuchu do którego doszło w ostatni piątek na parkingu w sąsiedztwie łomżyńskiej targowicy a w którym ucierpiał hunday mieszkanki Białorusi. Eksplozja doprowadziła do ewakuacji całego targowiska, jednak po dokładniejszym zbadaniu śladów i przesłuchaniu świadków głównym podejrzanym stał się Eugeniusz M., znajomym Białorusinki, który już wcześniej jej groził.

Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę