Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie było molestowania pracownic w ODR w Szepietowie

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem, prowadząca postępowanie w sprawie podejrzenia molestowania seksualnego pracownic przez byłego wicedyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego (PODR) w Szepietowie, w postawionych dziś zarzutach nie zarzuciła mu popełnienia takiego. Jak poinformowała PAP prokuratura, postawione dziś Kazimierzowi K. zarzuty dotyczą biernego łapownictwa oraz naruszania uprawnień pracowniczych. W pierwszym zarzucie chodzi o uzależnienie zatrudnienia jednej z kobiet od spełnienia żądania uzyskania korzyści osobistej w postaci seksu bądź pieniędzy.

- Panu Kazimierzowi K. nie postawiono żadnego z zarzutów popełnienia przestępstw przeciwko wolności seksualnej. Te okoliczności się nie potwierdziły – powiedziała PAP Mariola Kołakowska z Prokuratury Rejonowej w Wysokiem Mazowieckiem. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Zawiadomienie wobec podejrzeń przypadków przestępstw na tle seksualnym w Ośrodku do Prokuratury Rejonowej w Wysokiem Mazowieckiem złożył dyrektor PODR Sławomir Gromadzki. Jak mówił, skłoniła go do tego wypowiedź jednej z pracownic, która twierdziła, że w instytucji dochodziło do przypadków molestowania.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę