Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Boisko z dziurą...

Główne zdjęcie
dziura w sztucznej murawie

Tego nikt się nie spodziewał. Oficjalne otwarcie pierwszego w Łomży boiska ze sztuczną nawierzchnią znajdującego się przy SP nr 5 odbyło się na początku czerwca, a już teraz boisko jest zniszczone. Ktoś rozpalił na nim ognisko... Koszt naprawy szacowany jest na około 2,5 - 3 tys zł.

boisko przy SP 5
boisko przy SP 5

Wielofunkcyjne boisko sportowe przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży powstało ramach rządowego programu „Budowa boisk wielofunkcyjnych ogólnodostępnych dla dzieci i młodzieży”. Na jego realizację z ministerstwa sportu miasto w ubiegłym roku dostało 115 tys zł dotacji. Boisko przystosowane do gry m.in. w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę ma oddano do użytku już wiosną, ale dopiero na początku czerwca zorganizowano oficjalne jego otwarcie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę