Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ponad 10 kilometrów nowych dróg w powiecie łomżyńskim

Niemal 3 275 tys. złotych – tyle kosztował remonty trzech docinków dróg, które zakończyły się właśnie na terenie powiatu łomżyńskiego. Inwestycje przeprowadzono na terenie gmin: Śniadowo, Piątnica, Łomża i Miastkowo przy znacznym wsparciu funduszami z SAPARDu. Unia Europejska w sumie gminom i Starostwu Powiatowemu w Łomży dołożyła na ten cel 1 384 tys. zł.


W sumie na trzech odcinakach dróg położono ponad 10 i pół kilometra nawierzchni asfaltowej. W ramach tych prac zmodernizowano drogę pomiędzy miejscowościami:
1.) Szczepankowo - Jarnuty (dług. 5,42 km i szerokości 3,5 m (częściowo 5 m)
2.) Stary Cydzyn - Rządkowo (dług. 3,185 km)
3.) Tarnowo - Kraska (dług. 1,987 km)

Nawierzchnie przebudowanych dróg powiatowych zostały wykonane z betonu asfaltowego o grubości 5 cm. Jak podało starostwo inwestycje były niezwykle istotne dla społeczności lokalnej gdyż wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa i stanu technicznego dróg oraz umożliwiły mieszkańcom lepsze połączenia komunikacyjne z siedzibą powiatu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę