Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.mpd.4lomza.pl

Poznaj swoje nietoperze

Od 6 do 8 sierpnia w Drozdowie odbędą się warsztaty chropterologiczne pt. „Poznaj swoje nietoperze”. Programem objętych zostanie kilkunastu gimnazjalistów z pobliskich szkół. W planie zajęć przewidziano szereg lekcji teoretycznych, tj.: „Ogólne wiadomości o nietoperzach”, „Rozpoznawanie poszczególnych gatunków nietoperzy występujących w Polsce” czy „Zagrożenia i ochrona nietoperzy w Polsce”.


Z kolei na zajęciach praktycznych będzie można, np.: podpatrywać zachowania nietoperzy czy asystować przy kontroli skrzynek rozrodczych tych ssaków. Warsztaty urozmaicono wieloma atrakcjami, m.in.: wycieczką do Muzeum Przyrody w Drozdowie, kolacją przy ognisku oraz wieczorem filmowym.
Na czas imprezy uczestnicy zostaną zakwaterowani w drozdowskiej Szkole Podstawowej.
Organizatorami warsztatów są: Muzeum Przyrody w Drozdowie, Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi oraz Towarzystwo Przyrodnicze „Bocian”. Program edukacyjny dofinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.
Głównym koordynatorem programu jest pan L. T. Nitkiewicz reprezentujący Muzeum Przyrody w Drozdowie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę