Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczny quad

Kobieta, mieszkanka Kołobrzegu i jej kilkuletni syn, doznali obrażeń gdy quad, którym kobieta wraz z dzieckiem jeździła po specjalnym torze spadł z kilkumetrowej skarpy. Kobieta ma złamaną rękę, a jej syna do szpitala zabrał śmigłowiec.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do wypadku doszło wczoraj po południu w miejscowości Barszcze w okolicach Rajgrodu. Kobieta straciła panowanie nad quadem, którym jechała wraz z synem.
34-letnia kobieta ma złamaną rękę, doznała też ogólnych potłuczeń. Jakich obrażeń doznał ośmioletni chłopak na razie nie wiadomo. Malec został zabrany przez śmigłowiec medyczny do szpitala w Suwałkach i tam został zatrzymany przez lekarzy na obserwacji.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę