Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu

Trzy osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło tuż przed północą na skrzyżowaniu Alei Legionów z Aleją Piłsudskiego w Łomży. O godzinie 23.55 zderzyły się tu Volkswagen z Ładą. Do szpitala z lekkimi obrażeniami przewieziono kierowcę i dwóch pasażerów Łady, ale po opatrzeniu ran zwolniono ich do domów.


Do zderzenia obu samochodów doszło gdy jadący Aleją Legionów od strony ulicy Przykoszarowej VW skręcając w lewo zajechał drogę Ładzie. Jej kierowca doznał złamania kości śródręcza prawej ręki, a dwaj pasażerowie ogólnych obrażeń ciała.
Jak podaje mł. asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę