Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Plama oleju na Dwornej

Nocą, przez blisko dwie godziny utrudniony był ruch na ulicy Dwornej w Łomży. Strażacy musieli usuwać z jezdni plamę oleju. Szeroka na około pół metra i długa na ponad 200 metrów plama ciągnęła się sprzed Katedry aż do placu Papieża Jana Pawła II.

Olej musiał wylał się z przejeżdżającego tędy samochodu osobowego. Zgłoszenie o plamie na jezdni strażacy otrzymali od policji. Akcja usuwania zanieczyszczenia rozpoczęła się około godziny 21.00. Strażacy plamę oleju musieli pokryć specjalnym detergentem, a później wszystko sprzątnąć. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży jednostka do bazy powróciła po niemal równych dwóch godzinach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę