Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kosztowny masaż

Łomżyńscy policjanci poszukują dwóch kobiet, które w sobotę okradły 90-letnią łomżankę mieszkająca przy ul. Wesołowskiego. Kobiety weszły do domu staruszki pod pretekstem wykonania badań. Ich wizyta kosztowała staruszkę utratę oszczędności - prawe 9 tys zł.


Jak relacjonuje podisnp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku w sobotę z samego rana do domu 90-letniej staruszki przy ul. Wesołowskiego zapukały dwie kobiety. Pretekstem wejścia do mieszkania było wykonanie badań lekarskich.  Zostały wpuszczone do środka. Jedna z nich wymasowała plecy starszej pani. Gdy obie wyszły gospodyni zorientowała się, że z sąsiedniego pokoju zginęły jej oszczędności w kwocie prawie 9 tys. złotych. Pokrzywdzona natychmiast zawiadomiła o tym miejscowych policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności sprawy i poszukują złodziejek. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że obie były w wieku ok. 35-40 lat, otyłej budowy ciała, wzrostu ok. 165-170 cm z ciemnymi włosami do ramion. Ubrane były w białe bluzki i czarne spodnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę