Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.onet.pl

Zaręba ponownie szefem SLD w województwie

48-letni Krzysztof Zaręba z Zambrowa został ponownie wybrany na przewodniczącego podlaskiej Rady Wojewódzkiej SLD. Wyboru dokonali w sobotę delegaci na zjeździe w Białymstoku. Był jedynym kandydatem, ale dostał tylko 65 na 126 oddanych głosów, czyli jedynie o dwa więcej, niż wymagana większość.

Po wyborze Zaręba powiedział, że taki wynik, to "żółta kartka" ze strony tych, którzy na niego nie zagłosowali. Obiecał, że ich postulaty postara się uwzględnić w nowej kadencji. - Wygrałem wybory, ale delegaci pokazali, że ten program jest niedoskonały i trzeba go udoskonalić - dodał. Przyznał, że taki wynik może być odzwierciedleniem dokonań SLD w województwie podlaskim w kolejnych, ostatnich wyborach, zarówno samorządowych jak i parlamentarnych.

Przyznał, że nie jest zadowalający wynik LiD w przedterminowych wyborach do sejmiku województwa, które odbyły się przed rokiem. Lista zdobyła trzy mandaty. „Jesteśmy w sejmiku niedoszacowani” - dodał przewodniczący.

W województwie podlaskim do SLD należy formalnie ponad 1,2 tys. osób. Realnie (aktywni, płacący składki) to liczba między 490 a 700 osób. Na zjeździe w Białymstoku było 126 delegatów.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę