Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijany tatuś spowodował wypadek w którym ucierpiały jego dzieci

Główne zdjęcie
Tak wygląda rozbity samochód w którym pijany tatuś wiózł dzieci (fot. podlaska.policja.gov.pl)

2-letni chłopczyk i 6-letnia dziewczynka doznali bardzo poważnych obrażeń w wypadku jaki wczoraj przed wieczorem wydarzył się na drodze z Miastkowa do Czartorii. Jadący ze zbyt dużą prędkością fiat uno na łuku drogi prowadzącej przez las zjechał do rowu i uderzył w pobliskie drzewa. Okazało się, że samochód prowadził pijany tatuś. 29-letni Artur K. mieszkaniec Czartorii miał 1,7 promila alkoholu we krwi. Poszkodowane w wypadku dzieci jeszcze wczoraj wieczorem trafiły do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.


Do wypadku doszło około godziny 17.20. Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji do wypadku nie wezwano pogotowia. Mężczyzna zatrzymał przejeżdżający samochód, do którego włożył dzieci i zawiózł je najpierw do domu, a później korzystając z pomocy innego sąsiada przewiózł je do szpitala w Łomży. Chłopiec miał ranę głowy, podejrzenie urazu czaszki i liczne potłuczenia. Jego siostrzyczka oprócz otarć i potłuczeń miała wielokrotne złamania obu rąk. Ze względu na skomplikowane obrażenia dzieci zostały natychmiast przewiezione do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Jak podaje policja Artur K. nie miał uprawnień do kierowania samochodami  ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę