sobota, 25 stycznia 2020 napisz DONOS@

Pijany tatuś spowodował wypadek w którym ucierpiały jego dzieci

2-letni chłopczyk i 6-letnia dziewczynka doznali bardzo poważnych obrażeń w wypadku jaki wczoraj przed wieczorem wydarzył się na drodze z Miastkowa do Czartorii. Jadący ze zbyt dużą prędkością fiat uno na łuku drogi prowadzącej przez las zjechał do rowu i uderzył w pobliskie drzewa. Okazało się, że samochód prowadził pijany tatuś. 29-letni Artur K. mieszkaniec Czartorii miał 1,7 promila alkoholu we krwi. Poszkodowane w wypadku dzieci jeszcze wczoraj wieczorem trafiły do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Tak wygląda rozbity samochód w którym pijany tatuś wiózł dzieci (fot. podlaska.policja.gov.pl)
Tak wygląda rozbity samochód w którym pijany tatuś wiózł dzieci (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Do wypadku doszło około godziny 17.20. Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji do wypadku nie wezwano pogotowia. Mężczyzna zatrzymał przejeżdżający samochód, do którego włożył dzieci i zawiózł je najpierw do domu, a później korzystając z pomocy innego sąsiada przewiózł je do szpitala w Łomży. Chłopiec miał ranę głowy, podejrzenie urazu czaszki i liczne potłuczenia. Jego siostrzyczka oprócz otarć i potłuczeń miała wielokrotne złamania obu rąk. Ze względu na skomplikowane obrażenia dzieci zostały natychmiast przewiezione do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Jak podaje policja Artur K. nie miał uprawnień do kierowania samochodami  ani obowiązkowego ubezpieczenia OC.

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę