Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kieszonkowiec z Łomży okradał pasażerów.... pociągów

61-letni mieszkaniec Łomży i jego 23-letnia wspólniczka zostali zatrzymani po tym jak okradli jednego z pasażerów pociągu relacji Warszawa - Wiedeń. Kieszonkowcy wpadli w Katowicach. Teraz może grozić 5 lat więzienia.

Jak podała policja do ujęcia kieszonkowców doszło w nocy z środy na czwartek. Podróżujący pociągiem relacji Warszawa – Wiedeń 35-letni pasażer podczas postoju pociągu na stacji w Katowicach zorientował się, że skradziono mu portfel, który był schowany w tylnej kieszeni spodni. O kradzieży natychmiast poinformował policjantów z katowickiego oddziału prewencji, którzy patrolowali peron. Funkcjonariusze razem z poszkodowanym rozpoczęli poszukiwania złodzieja. W toalecie jednego z wagonów zatrzymali 23-letnią złodziejkę. Kobieta trzymała w ręku skradziony portfel, w którym znajdowało się 500 euro. Wtedy okazało się, że złodziejka ma wspólnika – 61-letniego mężczyznę, który obserwował korytarz wagonu. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę