Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Chwila nieuwagi

Wystarczyła chwila nieuwagi by niespełna dwuletnie dziecko wypadło z okna. Chłopczyk z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w pobliskich Kuleszach Kościelnych w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że chłopczyk przebywał w domu pod opieką matki. W pewnym momencie malec korzystając z chwilowej nieuwagi 39-letniej kobiety poszedł do sąsiedniego pokoju. Tam wdrapał się na parapet i wypadł przez okno na znajdujące się 2 metry niżej schody.

Dziecko z potłuczeniami i poważnymi obrażeniami głowy zostało przewiezione do szpitala. Szczegółowym wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego zdarzenia zajęli się policjanci z Wysokiego Mazowieckiego.

Co roku zdarzają się rozmaite wypadki z udziałem dzieci. Część z nich kończy się tragicznie. Niestety naturalnej i nieograniczonej chęci milusińskich  do poznawania otaczającego świata nie towarzyszy zdolność przewidywania konsekwencji różnych zabaw i eksperymentów. Przewidywanie zagrożeń i uchronienie naszych pociech przed ich następstwami to przede wszystkim rola rodziców i opiekunów. Dlatego też apelujemy o szczególną uwagę i troskę nad dziećmi, bo jak pokazuje to zdarzenie do nieszczęścia i tragedii pozostającej na całe życie może wystarczyć tylko chwila nieuwagi.

podisnp. Andrzej Baranowski
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę