Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Aresztowani dilerzy

Siatki dilerów narkotykowych zajmujących się rozprowadzaniem substancji psychotropowych i środków odurzających na terenie Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego rozbijają łomżyńscy prokuratorzy. Łącznie w obu sprawach w tym roku zarzuty przedstawiono już dwudziestu osobom. Piętnastu pośród nich trafiło do tymczasowego aresztu.

Pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży, Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku prowadzi śledztwo dotyczące siatki dystrybutorów substancji psychotropowych i środków odurzających na terenie Zambrowa. Na początku kwietnia zatrzymano kolejne dwie osoby uczestniczące w tym procederze. Wobec Rafała R. i Mileny W.  Sąd Rejonowy w Łomży zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

W toku postępowania ujęto mieszkańców Zambrowa, Szumowa, Warszawy i Łomży, którzy jak wynika z zebranych dowodów, począwszy od stycznia  2006 roku, sprzedawali pojedyncze porcje substancji psychotropowych i środków odurzających swoim kolegom (w tym małoletnim), po czym rozpoczęli obrót narkotykami w szerszej skali.

Kilka dni później ten sam sąd na wniosek prokuratora V Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży, zastosował tymczasowe aresztowanie wobec Andrzeja K.. Jak informuje prokuratura jest on już ósmą osobą której w śledztwie prowadzonym przez białostocki Zarząd Centralnego Biura Śledczego, przedstawiono zarzuty nielegalnej dystrybucji narkotyków na terenie Wysokiego Mazowieckiego.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę