Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.podlaska.policja.gov.pl

Wnuczek zabił babcię?

78-letnia kobieta została zabita we wsi pod Zambrowem. Kilka godzin później policjanci zatrzymali jej wnuczka. Podejrzewają, że to on jest sprawcą tej zbrodni. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają jaki był motyw zabójstwa.

Wczoraj około godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o znalezieniu w jednym z domów we wsi koło Szumowa zwłok 78-letniej kobiety. Wszystko wskazywało, że jej śmierć nie była przypadkowa. Policjanci ustalili, że na podwórku koło domu nie ma roweru, którym zwykle jeździ jej wnuczek. Poprosili funkcjonariuszy z sąsiadującego powiatu ostrowskiego o sprawdzenie, czy nie ma go u dziewczyny. Ten trop okazał się trafny. 24-letni mężczyzna właśnie tam został zatrzymany. W rozmowie z policjantami przyznał, że kilkakrotnie uderzył babcie drewnianym kołkiem. Nie był jednak w stanie odpowiedzieć dlaczego to zrobił. Był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj będzie przesłuchiwany przez prokuratora. Jeżeli policyjno-prokuratorskie ustalenia zostaną potwierdzone i okaże się, że to on jest sprawcą zabójstwa, zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę