Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Druga „Galeria Stokrotka”

Główne zdjęcie
rozpoczęcie prac przy "drugiej" Stokrotce

W okolicy skrzyżowania Alei Piłsudskiego i Zawadzkiej w Łomży powstaje największe (póki co) centrum handlowe miasta. Nieco ponad trzy lata temu otwarto tu Galerię „Stokrotka”, a teraz dobiegają końca prace wokół, znajdującego się po drugiej stronie Al. Piłsudskiego, supermarketu Kaufland. Jakby tego było mało właśnie rozpoczęto przygotowania do budowy drugiej galerii „Stokrotki”.

końcówka prac przy Kauflandzie
końcówka prac przy Kauflandzie
Jak tłumaczy Łukasz Czech z biura prasowego ratusza, inwestorem jest spółka Elpro z Lublina. To ona wybudowała Galerię „Stokrotka”, jest też właścicielem niezabudowanego jeszcze placu pomiędzy supermarketem, a osiedlem mieszkaniowym. Dziś plac ten został ogrodzony... Jak informuje Czech właściciel pozwolenie na budowę tu nowego obiektu uzyskał w listopadzie ubiegłego roku. Ma to być jednokondygnacyjny budynek handlowo-usługowy  o powierzchni całkowitej 2822 m.kw. Wewnątrz ma się znajdować 15 boksów handlowych o powierzchni od od 45 do 277 m2, a całkowita powierzchnia sprzedaży ma sięgnąć 1921 m.kw.    

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę