Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

Co się stanie gdy motor zderzy się z ciągnikiem rolniczym? O tym na własnej skórze przekonał się 18-latek. Wczoraj po południu jadąc motocyklem marki honda, w okolicach wsi Bronowo pod Wizną – jak podkreśla Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku - nie zachował należytej ostrożności i uderzył w prawy bok ciągnika rolniczego.

Nastolatek trafił do łomżyńskiego szpitala. Ma złamaną rękę, ma rany szarpane obu nóg i wybity ząb. Jak się okazało jechał motocyklem, który nie był zarejestrowany, a on sam nie miał uprawnień  do kierowania tego typu pojazdami.
Kierowcy ciągnika rolniczego nic się nie stało.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę