Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Radni Łomży chcą laptopów...

- Z sesji na sesję mamy coraz więcej papierów – żalił się podczas wczorajszej sesji Rady Miasta radny Piotr Grabani i poprosił prezydenta aby ten z kasy miasta kupił każdemu radnemu, ale także prezydentom i pracownikom obsługującym radnych laptopy. Radny przekonywał, że zyska na tym i miasto i przyroda, bo jak oszacował na „papierologię” związaną z obsługą radnych Łomża rocznie wydaje około 30 tys zł.

Zdaniem Piotra Grabaniego, który w tej sprawie złożył interpelację, laptop dla radnego można dziś kupić już za około 1500 zł, czyli wydatek – jeśli radni nie otrzymywaliby w papierowej wersji projektów uchwał i dokumentów – zwróciłby się już po roku. Grabani poinformował, że radni o pomyśle ich skomputeryzowania rozmawiali ostatnio na posiedzeniu Komisji Finansów i uznali, że to dobry pomysł.
Aby ułatwić życie tym radnym, którzy z komputerami nie czują się najlepiej radny Grabani, który jest także dyrektorem biura Naczelnej Organizacji Technicznej w Łomży zaproponował, że NOT zorganizuje dla nich bezpłatne szkolenia z obsługi laptopów.  

Pomysł wyposażenia radnych w laptopy najwyraźniej spodobał się prezydentowi, który już na wspomnianym posiedzeniu Komisji Finansów, miał powiedzieć, że jeśli radni chcą laptopów to je dostaną...                     
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę