Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Rozbójnicy aresztowani

Sąd Rejonowy w Łomży aresztował na trzy miesiące dwóch mieszkańców tego miasta w wieku 24 i 25 lat. Mężczyznom przedstawiono zarzuty między innymi kradzieży, włamań i wymuszeń rozbójniczych. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawcy swoją przestępczą działalność rozpoczęli na początku ubiegłego roku głównie na terenie Mątwicy i Nowogrodu. Często grożąc pobiciem wymuszali od poszkodowanych pieniądze, kradli im telefony komórkowe lub odtwarzacze samochodowe.

Między innymi w lutym tego roku późnym wieczorem na łomżyńskim dworcu PKS zaatakowali przebywającego tam mężczyznę. Brutalnie pobili go łamiąc dwa żebra zabrali mu 150 zł. i telefon komórkowy.
Łomżyńscy policjanci podejrzewają, że zarówno przestępstw dokonywanych przez ten duet jak i poszkodowanych może być więcej. Dlatego prosimy wszystkich, którzy padli ofiarą przestępców o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.


kom. Jacek Dobrzyński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę