Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Marta utopiła się(?) w Narwi...

Wyłowione wczoraj z Narwi ciało młodej dziewczyny to zwłoki poszukiwanej od ponad trzech tygodni Marty. Rodzina, która dziś uczestniczyła w okazaniu zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku, rozpoznała zaginioną. - Rodzina zidentyfikowała zwłoki, jako zwłoki Marty, po ogólnym wyglądzie sylwetki, wzroście, biżuterii i ubraniu - podała Polska Agencja Prasowa powołując się na łomżyńską prokuraturę. Jutro prokuratura powinna otrzymać wyniki sekcji zwłok, które mają ostatecznie pomóc ustalić przyczynę śmierci.

Poszukiwania Marty były prowadzone od 31 marca. Wówczas to wieczorem na moście znaleziono jej bezrękawnik (w kieszeni była legitymacja szkolna) i telefon komórkowy. Wcześniej ubraną w taką kamizelkę dziewczynę widzieli na moście dwaj spacerujący tędy mieszkańcy Łomży. Gdy wracali znaleźli tylko bezrękawnik, ale dziewczyny nigdzie nie było widać. Wtedy zawiadomili policję, a ta strażaków, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania dziewczyny w rzece.
Kilkudniowe poszukiwania nie dały żadnych rezultatów. Strażacy przeszukiwali rzekę zarówno z powierzchni – na przestrzeni kilkunastu kilometrów, ale szukano jej także pod wodą. W akcję zaangażowano nawet specjalną jednostkę płetwonurków z Augustowa, która wyposażona jest w nowoczesny sprzęt m.in. sonar z kamer, przy pomocy którego przeszukiwano dno Narwi na przestrzeni ok. kilometra od miejsca gdzie znaleziono pozostawione rzeczy Marty. Dopiero wczoraj przed południem patrol łomżyńskiej straży pożarnej, który co kilka dni wypływał na rzekę w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zaginionej, zauważył zwłoki dziewczyny pływające na powierzchni rzeki w okolicach Czarnocina, ok. 7 km od Łomży.
Dziś rodzina potwierdziła, że wyłowione wczoraj z rzeki ciało dziewczyny to zaginiona Marta.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę