Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Sezon na motory i... wypadki(?)

Główne zdjęcie
Honda na ulicy Wojska Polskiego w Kolnie

Sezon motocyklowy właśnie się rozpoczyna (łomżyńscy miłośnicy jednośladów zainaugurują go w sobotę) i już zdarzają się wypadki z udziałem motocyklistów. Wczoraj, przed południem, w centrum Kolna - na ulicy Wojska Polskiego - kierujący motocyklem marki honda podczas wyprzedzania nie zachował ostrożności i uderzył w tył samochodu marki łada. Kierowca motoru z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.

- Kask chroniący głowę motocyklisty nie gwarantuje mu 100% bezpieczeństwa. Pędząc na swoich stalowych koniach powinni pamiętać, żeby nie dać się ponieść emocjom. Ich bezpieczeństwo, zdrowie i życie nie tkwi w możliwościach technicznych maszyny lecz w zdrowym rozsądku i zdolności przewidywania – przypominają policjanci.

Tymczasem na ulicach i drogach z dnia na dzień widać coraz więcej motorów, motorowerów i skuterów. Tradycyjnie łomżyńscy miłośnicy jednośladów nim ruszą w ...drogę oficjalnie inaugurują sezon. Ta impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę 26 kwietnia. Wszystko zaczyna się o godzinie 10.00 zbiórka na stacji paliw Orlen przy Al. Piłsudskiego. W samo południe wyruszy stąd Wielka Parada ulicami Łomży. Motocykliści następnie wezmą udział we Mszy świętej, po której wszyscy wyruszą do odległej o ok. 15 km od Łomży Olszynki, gdzie  odbędzie się zasadnicza część imprezy. Będą konkursy dla wszystkich klas jednośladów i m.in. koncert zespołu Polityka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę