Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Warto obejrzeć

Tylko do końca kwietnia 2008 roku, w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Długiej 13, w Łomży, czynna jest wystawa “60 lat za nami”, prezentujaca zbiory łomżyńskiego Muzeum. Warto się pośpieszyć, gdyż za kilka dni 500 eksponatów z wystawy wróci do muzealnych magazynów, gdzie będą oczekiwać na zakończenie remontu budynku Muzeum, przy ul. Dwornej 22 c.

  Te unikatowe obiekty, nie tylko świadczą o bogatej przeszłości miasta i regionu, ale także cieszą oko swą niezwykłą urodą i maestrią wykonania. Obok bursztynów, są tu, liczące kilka tysięcy lat, narzędzia i broń, ozdoby z brązu i srebra, stare monety, stroje regionalne, tkaniny i rzeźby ludowe, glinane dzbany i kurpiowskie wycinanki, militaria, historyczne dokumenty i zdjęcia, lampy naftowe, ozdobne naczynia ceramiczne i przedmioty codziennego użytku.

Ceny biletów: ulgowy – 1,10 zł, normalny – 2,20 zł

Grzegorz Gwizdon
wt, 22 kwietnia 2008 17:50
Data ostatniej edycji: śr, 23 kwietnia 2008 13:46:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę