Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Chciał odzyskać prawojazdy, może trafić do więzienia

We wtorek w Grajewie ok. godz. 18.00 policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca tego miasta, który wręczył łapówkę ordynatorowi jednego z oddziałów miejscowego szpitala. Mężczyzna, w lutym tego roku, został zatrzymany przez grajewską policję gdy mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych kierował swoim mercedesem. Wówczas to badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Grajewie, który skazał kierowcę, między innymi orzekając zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 4 lat. Oskarżony odwołał się od wyroku do Sądu Okręgowego w Suwałkach, który skierował go na badania, mające na celu stwierdzenie jego poczytalności.

Grajewianin, żeby odzyskać utracone prawo jazdy, poszedł do lekarza, który w tej sprawie został powołany na biegłego sądowego. Po krótkiej rozmowie zostawił na stole kopertę z zawartością 500 zł. i uznając, że sprawa jest załatwiona, wyszedł. Ordynator powiadomił policję. Mężczyzna został zatrzymany w domu. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratora o zastosowanie dozoru policji.


kom. Jacek Dobrzyński
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę