Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

2 osoby trafiły do szpitala po zbiorowym zatruciu w Wysokiem Mazowieckiem.

Po imieninowej imprezie pomocy lekarza potrzebowało w sumie 9. uczestników spotkania. To już 6. zbiorowe zatrucie w tym roku w naszym województwie. Pierwsze przydażyło się w maju, kolejne zatrucia były w lipcu. Według Joanny Kryńskiej z Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej w Białymstoku od kilku lat coraz rzadziej do zbiorowych zatruć dochodzi w restauracjach, stołówkach czy barach.


Od ub. roku praktycznie wszystkie przypadki takich zatruć zdarzały sie w domowych warunkach na imieninach, komuniach czy podczas grillowania. W całym ub. roku było 9 zatruć.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę