Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadpomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Łomży twierdzą, że policja nie zatrzymuje tirów łamiących nocny zakaz

W mieście od 24 do 5 rano obowiązuje zakaz poruszania się samochodów o masie większej niż 10 ton. Mieszkańcy ulicy Wojska Polskiego podczas spotkania z Komendantem Miejskim Policji w Łomży zarzucili funkcjonariuszom, że lekceważą nawet te ciężarówki, które przejeżdżają pod oknami Komendy, która również jest zlokalizowana przy tej ulicy.

Komendant Miejski Policji w Łomży, Mirosław Rozumek twierdzi, że każdej nocy m.in. nad przestrzeganiem zakazu czuwają dwa patrole drogówki. Poinformował mieszkańców, że tylko w ubiegłym tygodniu policjanci nie pozwolili wjechać do Łomży prawie 300 TIRom.

Komendant rozmawiał także z mieszkańcami ulicy Wojska Polskiego o planowanej przez nich blokadzie. Poinformował przedstawicieli komitetu protestacyjnego jakie wymagania muszą spełnić, żeby ich protest był legalny i nie zagrażał bezpieczeństwu kierowców i mieszkańców miasta. Ulica Wojska Polskiego w Łomży to miejski przebieg drogi krajowej nr 61. Każdej doby przez miasto przejeżdża nią kilka tysięcy TIRów
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę