Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dobre występy łomżyńskich lekkoatletów

Główne zdjęcie
Trzy medalistki: Katarzyna Smakowska (srebro) Ewelina Lubiejewska (złoto) i Monika Bagińska (brąz)

Podczas makroregionu podlasko – lubelskiego w biegach przełajowych świetny występ zanotowali lekkoatleci Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „Prefbet Śniadowo” Łomża. W stawce 23 klubów podopieczni Przemysława Dąbkowskiego i Andrzeja Korytkowskiego zdobyli tytuł v-ce mistrzowski w kategorii młodzików przegrywając pierwsze miejsce zaledwie jednym punktem z LKS Podlasie Białystok

Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „Prefbet Śniadowo” Łomża
Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „Prefbet Śniadowo” Łomża
Lubiejewska i Smakowska
Lubiejewska i Smakowska
Pomimo tego pecha trenerzy klubu są bardzo zadowoleni z występu zawodników. Podkreślają, że wziąwszy pod uwagę, iż na zawody nie pojechało 12 osób z powodu choroby to można śmiało powiedzieć, że występ był wręcz rewelacyjny.
Na szczególne słowa uznania zasługują medalistki Ewelina Lubiejewska i Katarzyna Smakowska, które  z bardzo dużą przewagą wygrały dubletem bieg na 2500m oraz Monika Bagińska, która dzięki świetnemu finiszowi z dalszej pozycji przegrał minimalnie srebrny medal.

Indywidualnie miejsca w pierwszej 10-tce zajęli:
1 miejsce     Lubiejewska Ewelina      PG Piątnica   2500m
2 miejsce     Smakowska Katarzyna   PG Piątnica   2500m
3 miejsce     Bagińska Monika            PG Wąsosz   1500m
5 miejsce     Rejmer Łukasz        PG Piątnica   3000m
9 miejsce     Jabłońska Martyna        PG Piątnica   1500m
Puchar za pierwsze miejsce wśród trenerów, których zawodnicy zgromadzili najwięcej punktów zajął trener – Przemysław Dąbkowski.

Również na tych samych zawodach odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych. Z klubu „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA awans w biegu na 5000m uzyskali: Adam Zaczek (PG Piątnica) Michał Niebrzydowski (PG Przytuły). Pobiegną oni 5 kwietnia w Finale Ogólnopolskim.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę