Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Nie dały szans

Łomżyńskie tenisistki stołowe nie mają sobie równych w całym województwie podlaskim. Świadczą niezbicie o tym wyniki rozegranych w niedzielę w Białymstoku Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Seniorów w tenisie stołowym. Łomżanki triumfowały solo jak i duetach.

W grach pojedynczych łomżanki – reprezentantki PWSIP Wałkuscy Łomża zajęły wszystkie miejsca na podium. Mistrzostwa wygrała Kamila Świniarska przed Weroniką Łubą, a także Moniką Narolewską i Katarzyną Listwon, które exequo  zajęły 3 miejsce.
W gry podwójnych kobiet triumfowały Kamila Świniarska i Katarzyna Listwon przed
Weronika Łuba i Monika Narolewska – opie pary PWSIP Wałkuscy Łomża, a na trzecim miejscu uplasował się duet Kinga Jabłońska i Kinga Gilewska z UKS TS Ósemka Białystok

Wygrywając mistrzostwa w Białymstoku Kamila Świniarska zakwalifikowała się na  Indywidualne  Mistrzostwa Polski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę