Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Bulwary w Łomży będą - zapowiada prezydent

Główne zdjęcie
Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński

Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński powraca do budowy nadnarwiańskich bulwarów. W realizacji pomysł z początku jego pierwszej prezydenckiej kadencji mają pomóc specjaliści ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Prezydent poinformował, że właśnie uzgodnił z nimi kwotę za jaką zaprojektują bulwary. Zamówienie będzie opiewać na 900 tys zł.

- Projekt będzie gotowy w tym roku, a w przyszłym mają ruszyć prace na miejskich gruntach wzdłuż Narwi – zapowiadał podczas wczorajszej sesji Jerzy Brzeziński.

zobacz:

Ratusz uściśla
Do Urzędu Miejskiego w Łomży wpłynęła oferta z SGGW na opracowanie techniczne bulwarów nadrzecznych, opiewająca na kwotę ok. 900 tys. zł. W związku z tym, że w budżecie miasta posiadamy na ten cel 650 tys. zł, trwają jeszcze negocjacje, zmierzające do obniżenia kosztów opracowania tej inwestycji.

Łukasz Czech
Biuro Prasowe

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę