Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radio.bialystok.pl

Jerzy Łuba ma największe szanse na objęcie stanowiska dyrektora najstarszego w Łomży ogólniaka

Jerzy Łuba - obecny naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu Urzędu Miejskiego został wytypowany dziś przez komisję konkursową na stanowisko najstarszej łomżyńskiej szkoły średniej - I Liceum Ogólnokształcącego oraz Publicznego Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Decyzja w sprawie obsady tego stanowiska należy jednak do prezydenta Łomży, który dzisiejsze ustalenia komisji konkursowej wykorzysta jako opinię doradczą. Wiele jednak wskazuje, że Jerzy Łuba ma największe szanse na objęcie tego stanowiska. Ubiegało się o nie m.in. dwoje obecnych nauczycieli z I ogólniaka.

Jerzy Łuba ma 44 lata, i ponad 20-letni staż nauczycielski, jest przewodniczącym Zarządu Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Łomży. Do obsadzenia jest miejsce po Zygmuncie Zdanowiczu, który po 25 latach kierowania ogólniakiem i w 50 roku pracy zawodowej zdecydował się przejśc na emeryturę. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki wraz z funkcjonującym przy nim gimnazjum kontynuuje 390 -letnie tradycje pierwszych średnich szkół łomżyńskich, których dyrektorem był m.in. późniejszy św. Andrzej Bobola, a które kończył m.in. późniejszy Prymas Tyciąclecia Stefan Wyszyński.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę