Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Niemal wszyscy podlascy samorządowcy poddali się lustracji

W województwie podlaskim najpóźniej do końca stycznia m.in. prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, radni, a także członkowie rad nadzorczych musieli złożyć oświadczenia lustracyjne. Z prawie dwóch tysięcy osób, których to dotyczy, oświadczenia lustracyjnego nie złożyło sześć: czterech radnych, jeden wójt i jeden członek rady nadzorczej. Konsekwencje poniesie tylko jeden.

Stanowisko straci osoba zasiadająca w radzie nadzorczej MPEC-u w Bielsku Podlaskim. Pozostali nie poniosą konsekwencji ponieważ albo zostali wcześniej odwołani albo złożyli mandaty. Nie wiadomo, ile osób z tych, które złożyły oświadczenie lustracyjne przyznało się do współpracy ze służbami PRL, bo weryfikować to będzie IPN. Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku jedynie powiadamiał o obowiązku złożenia takiego oświadczenia i je zbierał.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę