Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijana matka w Mońkach

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała matka, która opiekowała się 5-letnią córką. W takim stanie zastali ją wczoraj wieczorem policjant i kurator sądowy w jednym z mieszkań w Mońkach. Kobieta siedziała w fotelu, a w pokoju pełnym pustych puszek i butelek po wódce była córka. Siedziała na podłodze i trzymała popielniczkę, do której matka strząsała popiół z papierosa. Policjanci zatrzymali nietrzeźwą. Noc spędziła w policyjnym areszcie. Dziecko przebywa w Środowiskowym Domu Rodzinnym w Białymstoku.

To już kolejny przypadek, kiedy ta kobieta w takim stanie opiekowała się córką. We wrześniu ubiegłego roku słaniając się na nogach błąkała się ulicami. Głodna i zapłakana córka szła za pijaną matką. Zdarzało się też, że dziecko bez opieki chodziło po centrum Moniek, a matka w tym czasie była w domu i piła wódkę z kolegami. O dalszym losie dziecka zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich, do którego policjanci skierowali już sprawę.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę