Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Piłkarze ŁKS-u zaczęli trening

Pierwsze zajęcia sportowe przeprowadzili w poniedziałek zawodnicy ŁKS-u Łomża. Wśród 17 piłkarzy jest kilku z zespołu który grał jesienią, jest też kilku juniorów, obcokrajowców i jak podkreśla trener Witold Mroziewski kilku takich, którzy już dziś mogliby podpisać kontrakty z klubem. Same kontrakty będą podpisywane jednak dopiero 2 lutego. Do tego czasu trener Mroziewski ma czas od kuratora na zbudowanie nowej drużyny.

Szkoleniowiec ŁKS-u Witold Mroziewski
Szkoleniowiec ŁKS-u Witold Mroziewski
- Zaczynamy w okrojonym składzie, bez planu przygotowań i bez należytego wsparcia organizacyjno-finansowego – mówił w poniedziałek Witold Mroziewski. Szkoleniowiec ŁKS-u podkreśla że pierwszym celem jaki ma zrealizować jest zbudowanie w przeciągu najbliższych dwóch tygodni zespołu który podjąłby rywalizację w II lidze.
- Nie wiem czy to się nam uda. Ten materiał który został niezagospodarowany na rynku może sobie z tym nie poradzić – podkreślał Mroziewski. - Zaczynamy od zera. Nie ma zespołu, nie ma piłek, szatni też nie ma i nie ma bazy treningowej – wyliczał.
Dziś na treningu było 17 piłkarzy. W  następnych dniach mają dołączyć nowi. Trener Mroziewski dodaje jednak, ze wielu piłkarzy nie chce grać w Łomży, bo klub zalega im od kilku miesięcy z wypłatą poborów.
- Straszne historie dzisiaj usłyszałem jak tutaj trenowano i jak wyglądało życie w klubie. Powiedziałem piłkarzom że nie interesuje mnie co było do wczoraj. Jestem zawodowym trenerem i gwarantuje im rozwój sportowy, a pracownicy klubu muszą nam zagwarantować gdzie i czym trenować – podkreślał Mroziewski.
W pierwszej fazie przygotowań ŁKS ma rozegrać dwa sparingi. Na pierwszy ogień pójdzie pierwszoligowa Jagiellonia Białystok (30 stycznia), a później szykujący się do awansu  dziś trzecioligowy zespół Freskovity Wysokie Mazowieckie.
- Po tych dwóch grach, wraz z kuratorem, podejmiemy decyzję o tym kto zostanie w drużynie – mówił Mroziewski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę