Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

ŁKS wraca do gry

Główne zdjęcie
Witold Mroziewski nowym szkoleniowcem ŁKS-u Łomża

To Witold Mroziewski ma zostać nowym trenerem drugoligowego zespołu ŁKS Browar Łomża. Kurator Jan Gąsiorek podtrzymał dziś decyzję ostatniego zarządu klubu, który jeszcze w grudniu na trenera drużyny wskazał Mroziewskiego. - Na poniedziałek, na trening, do Łomży wzywani są piłkarze ŁKS-u – mówi Sławomir Stanisławski dyrektor sportowy ŁKS-u.

Na razie nie wiadomo czy został podpisany kontrakt z trenerem Mroziewskim.
Oficjalny komunikat kuratora w tej sprawie ma zostać wydany w poniedziałek rano - wyjasnia Stanisławski.
Tego dnia w klubie ma pojawić się także trener Witold Mroziewski i piłkarze, którzy jeszcze w ŁKS-ie zostali.  

Witold Mroziewski (ur. 1 stycznia 1959) jest doświadczonym trenerem. Pracę trenerską rozpoczynał na początku lat 80-tych ubiegłego wieku we Włókniarzu Białystok. Na początku lat 90-tych w 6 spotkaniach jako trener prowadził pierwszoligową wówczas Jegiellonię Białystok. Do tego zespołu – już na znacznie dłużej - powrócił w 2002 roku. W sezonie 2002/2003 pod jego kierunkiem Jagiellonia wywalczyła awans do II ligi. W następnym sezonie oprócz utrzymania się  w II lidze, Jaga dotarła do półfinału Pucharu Polski. Ostatnio Witold Mroziewski był szkoleniowcem Odry Opole.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę