Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Policja potwierdza - 17-latek z Łomży w Sylwestra spadł z dachu

17-latek z Łomży w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala po tym jak w sylwestrową noc spadł z dachu czteropiętrowego bloku. Ma połamane dwa kręgi kręgosłupa i m.in. obrzęk mózgu. Jak informuje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji chłopak, gdy wychodził na dach był pod wpływem alkoholu.

Jak ustalili policjanci 17-letni Maciej Ch. podczas imprezy sylwestrowej najpierw wybił szybę w drzwiach, a później wyszedł na dach czteropiętrowego budynku. Przez co najmniej kilka minut chodził po nim, po czym niespodziewanie spadł na ziemię. Młody łomżanin doznał bardzo poważnych urazów kręgosłupa i głowy. Karetka pogotowia przewiozła go do łomżyńskiego szpitala, gdzie natychmiast trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej.  
Krzysztof Leończak podkreśla, że policjanci nie stwierdzili, aby do upadku 17-nastolatka z dachu mogły przyczynić się osoby trzecie. Ustalono natomiast, że chłopak w momencie wypadku był pijany.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę