Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Od nowego roku więcej pieniędzy dla lekarzy, mniej badań dla pacjentów

Mniej badań i większe kolejki do lekarzy. Tak prawdopodobnie będzie od nowego roku. Jest to konsekwencja podniesienia stawki za punkt rozliczeniowy, na podstawie której opłacane są świadczenia medyczne. Więcej pieniędzy dostaną lekarze, a mniej pozostanie na badania - powiedział dziś w PRB, szef podlaskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, Jacek Roleder.

 Od nowego roku wchodzą także inne nowe przepisy. Lekarze rodzinni będą mogli kierować na pacjenta na drogie badania np. kolonoskopię czy rezonans magnetyczny. Czy Narodowy Fundusz Zdrowia będzie w stanie opłacić te badania? Liczy na rozsądek lekarzy, którzy nie będą zlecać niepotrzebnych badań.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę