Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kłopoty szpitali w Suwałkach i w Łomży.

(...) Szpital Wojewódzki w Łomży w ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku przyjął o około 10 % pacjentów więcej niż przewidywał kontrakt. Prowadzi to do systematycznego wzrostu zadłużenia szpitala, a sytuacja pogorszy sie prawdopodobnie w styczniu i grudniu. Sytuację próbuje sie ratować przesuwaniem środków z oddziałów, w których pacjentów było mniej niż to przewidywał kontrakt tam gdzie było ich zdecydowanie więcej. Mimo stale pogarszajacej się sytuacji, szpital nie przewiduje administracyjnego ograniczania przyjęć na leczenie - powiedział zastępca dyrektora Jan Bajno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę