Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

15.12.07 Break !t @ Pod Koniami

Długo zapowiadana muzyczna rozpusta Pod Koniami Break !t adwentowa sobota upłynie w klimatach d'n'b, trancestep, jungle, breaks, dancehall

Zagrają :

Majki - Gangbangers(b/stok)

Kierowca czołgu, który gdy trzeba uderza z grubej basowej rury, a innym razem wymierza przeciwnikowi precyzyjne liquidowe pchnięcie bagnetem. Amunicji mu nie brak, wszak gromadzi już ją od dawna w swym arsenale - za dekami od 2004 roku. Od urodzenia wierny podlaskim gruntom, które pilnie strzeże, uczestnicząc w wielu bezpośrednich starciach z przeciwnikiem na wielu frontach, lecz czasem razem z kompanią decyduje się na działania zaczepne na tyłach wroga. Jeżeli chodzi o drum'n'bass, jego domeną są melodyjne energetyczne trancestepy, liquidy, a gdy publika chce mocniej: neurofunki, cory.

Beezee - Gangbangers(b/stok)

Żeński pierwiastek w kompanii GB, to przebiegły szczwany dowódca wywiadu wojskowego. Swe cele osiąga zdolnościami do kamuflażu w miejskiej dżungli. Trenowała wśród dancehallowego plemienia z Burkina Faso, gdzie nauczyła się perfekcyjnie wyczuwać nastroje panujące na parkietowych poligonach, odpowiednio dobierając kaliber miotacza ognia, zaczynając od bashmentowych dział po ciężkie ragga-junglowe brzmienia.

Start 21 

Bartosz Klepacki
wt, 04 grudnia 2007 18:16
Data ostatniej edycji: wt, 04 grudnia 2007 18:19:44

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę