Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

II Dzień Świąt - Caprese @ Yam Caffe

DJ Caprese pochodzi w Warszawy i jest absolwentem informatyki i katedry syntezy dźwięku na PJWSTK. Swoje pierwsze kroki stawiał w uczelnianym studiu "paląc" kolumny podczas "generowania sygnałów w syntezie subtraktywnej". Nieco później ta pasja przerodziła się w małe studio domowe, zagracone starymi analogowymi urządzeniami do robienia muzyki. Na początku 2003 roku studio zostało wyprzedane, a Rafał zaczął "uczyć" się grania na przywiezionych z Berlina gramofonach Gemini.

Jego debiut odbył się na urodzinach znajomego, natomiast później wziął udział w konkursie dla początkujących DJ'ów organizowanego przez warszawski klub Klatka, w którym doszedł do finału. W wakacje 2003r. zaczął grać już na poważniej, dzięki Cpt. Sparky'emu. Zaczęło sie od klubu Organza, gdzie Caprese został rezydentem i jest nim po dzień dzisiejszy. W późniejszym czasie zaczął grać w klubach na terenie całej Polski. Na imprezach gra muzykę z pogranicza vocal i funky house. Tak jak gusta się zmieniają, tak samo i muzyka. Obecnie w jego setach można również usłyszeć cięższe brzmienia oraz wiele elementów electro.

Obok niego na imprezie zagra rezydent klubu Yam Caffe - Puffy

26 grudnia - II Dzień Świąt. Godz. 21.  

Bartosz Klepacki
wt, 04 grudnia 2007 18:13
Data ostatniej edycji: wt, 04 grudnia 2007 18:19:47

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę