Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Angell Kiss @ Yam Caffe

Jej motto to: 'Rób to co kochasz i nie zważaj na innych!'. Po pracowitym czasie spędzonym na myszkowaniu w sklepowych zasobach z winylami Angel Kiss staje się szaloną dj'ką, która jednak pierwsze szlify dj'skie ma już za sobą. Sercem związana ze Stalową Wolą rodzinnym miastem z którego pochodzi, obecnie jednak mieszka i studiuje w Warszawie.

Współtworzy agencję The Rhythm Records, Beats Pervers. Najlepiej oprócz klimatu tropikalnego czuje się w klimacie house który jest jej głównym stylem muzycznym oraz jego odmianach: pumpin, french, vocal, latin. Jednak nie obce są jej również takie rejony muzycznej eksploracji jak: tribal, electro, progressive,tech-house oraz techno. W trakcie ponad cztero letniego rozwijania warsztatu dj'skiego zagrała z takimi artystami jak: Leo Laker (Fin), Donnel Knox (USA), Harry (USA), Nondas (USA),Cedri BK(USA), Snow (De), Dervish, Easy, Schimek(SK), Levy, Matush, Paul Exes odwiedzając jednocześnie takie miejsca na klubowej mapie Polski jak: Błędne Koło (Kraków), MC (Lublin), Sema4 (Lublin), ZOO (Warszawa), Tomba Tomba (Warszawa) Luzztro (Warszawa), Extravaganza (Warszawa), Rezerv'at (Warszawa), Lemon (Warszawa) Fresh (Wałbrzych), May-Day-Party (jez. Piaseczno k/Lublina), Stara Elektrownia (Zamość), No22 (Warszawa), No Mercy (Warszawa), Klub Nimfa (Warszawa), New Deep (Warszawa) Akwarium (Sopot) oraz wielu innych m.in. na dziedzińcu Zameku w Sandomierzu na evencie Castle Party-Open Air. Za granica miala przyjemnosc grac w Szkocjii w Livingstone oraz w Stanach Zjednoczonych w New York City. Również występy telewizyjne to dla niej nie pierwszyzna. Angel Kiss była gościem min autorskiego programu telewizyjnego Dj-a Matusha p.t "Dj Bitwa". Laureatka pierwszego miejsca Mazowieckich Mistrzostw dj'ów w miksowaniu do tańca myśli obecnie nad realizacją planów bookingowo-producenckich...


15 Grudnia w Yam Caffe. Początek godz. 21,00 

Bartosz Klepacki
wt, 04 grudnia 2007 18:10
Data ostatniej edycji: wt, 04 grudnia 2007 18:46:38

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę