Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarze i pielęgniarki z łomżyńskiego szpitala proszą o pomoc w ratowaniu oddziału zakaźnego

Lekarze i pielęgniarki spotkali się dzisiaj z przedstawicielami starostwa, powiatu i posłem, żeby prosić ich o pomoc w znalezieniu pieniędzy na funkcjonowanie oddziału. Na spotkaniu obecni byli wszyscy pracownicy z zagrożonego likwidacją oddziału. Ja powiedziała Polskiemu Radiu Białystok ordynator Barbara Kalinowska chcą walczyć o pieniądze, ale nie chcą odchodzić od łóżek pacjentów. Obecny na spotkaniu poseł Lech Kołakowski obiecał interwencję w Narodowym Funduszu Zdrowia i Ministerstwie Zdrowia. O oddziale mają też rozmawiać radni na najbliższej sesji powiatu.

Już teraz o przyszłość oddziału i swoich dzieci są zaniepokojeni rodzice. Nie wyobrażają sobie, że mogłyby być leczone w Białymstoku. Oddział ma być zlikwidowany bo jak twierdzi dyrektor szpitala, Marian Jaszewski, przynosi bardzo duże straty. Jeżeli do tego dojdzie, od kwietnia pacjenci będą kierowani do szpitala na białostockich Dojlidach.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę