Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Lekarze i pielęgniarki z łomżyńskiego szpitala proszą o pomoc w ratowaniu oddziału zakaźnego

Lekarze i pielęgniarki spotkali się dzisiaj z przedstawicielami starostwa, powiatu i posłem, żeby prosić ich o pomoc w znalezieniu pieniędzy na funkcjonowanie oddziału. Na spotkaniu obecni byli wszyscy pracownicy z zagrożonego likwidacją oddziału. Ja powiedziała Polskiemu Radiu Białystok ordynator Barbara Kalinowska chcą walczyć o pieniądze, ale nie chcą odchodzić od łóżek pacjentów. Obecny na spotkaniu poseł Lech Kołakowski obiecał interwencję w Narodowym Funduszu Zdrowia i Ministerstwie Zdrowia. O oddziale mają też rozmawiać radni na najbliższej sesji powiatu.

Już teraz o przyszłość oddziału i swoich dzieci są zaniepokojeni rodzice. Nie wyobrażają sobie, że mogłyby być leczone w Białymstoku. Oddział ma być zlikwidowany bo jak twierdzi dyrektor szpitala, Marian Jaszewski, przynosi bardzo duże straty. Jeżeli do tego dojdzie, od kwietnia pacjenci będą kierowani do szpitala na białostockich Dojlidach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę