Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Harcerze werbują

Masz nie mniej niż i nie więcej niż 18 lat? - Wstąp do harcerstwa! Zimowy nabór ogłasza 4 Łomżyńska Drużyna Harcerska „PANTEON”. Wymagania nie są wcale takie wysokie jak mogłoby się wydawać niektórym osobom. Wystarczy, że interesujesz się militariami, pierwszą pomocą, wolisz spędzać czas aktywnie przy ognisku na biwakach niż siedzieć w domu przed telewizorem – zachęcają harcerze.


Grupa PANTEON działa, od 2004 r. przy Domu Harcerza na ul. Polowej 11a. Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się w sobotę (24 listopada 2007 r) o godzinie 16:00 w budynku Hufca.
- Przyjdź ze swoim kolega lub koleżanką. We dwoje będzie wam raźniej a nam miło Was poznać.
Zielona taktyka, pierwsza pomoc, alpinistyka, survival, harcerstwo to tylko nieliczne z zagadnień, z którymi się zapoznasz w czasie zbiórek – zachęcają młodych łomżan harcerze z ŁDH PANTEON.

Więcej informacji, zdjęć i przygód, jakie PANTEON zdążył już przeżyć można zobaczyć na oficjalnej stronie drużyny: www.panteon.4lomza.pl
 
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę