Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zapaliło się od komina

To prawdopodobnie nieszczelność przewodu kominowego była przyczyną pożaru, który wybuchł we wtorek nad ranem w domu przy Alei Legionów w Łomży. Ogień objął poddasze budynku handlowo-usługowego i znajdujący się w budynku sklep wędkarski. W trakcie prowadzenia działań gaśniczych urazu barku doznał strażak i który trafił do szpitala. Straty oszacowano wstępnie na 150 tys. zł.

Pożar zauważono około godziny 5 rano. W momencie dojechania pierwszej jednostki straży pożarnej pożarem objęta była część więźby dachowej i wnętrze sklepu. Jednocześnie z gaszeniem budynku prowadzona była ewakuacja wyposażenia sklepu. Spaleniu uległ dach (konstrukcja drewniana kryta blachą i dachówką), okna dachowe, strop drewniany budynku, ścianka działowa na parterze oraz częściowo wyposażenie sklepu (regały, artykuły wędkarskie, pozostałe wyposażenie sklepu).  Pożar gasiło w sumie 33 strażaków.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę