Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Pożar na Legionów

Łomżyńscy strażacy walczą z pożarem domu w centrum miasta. Po godzinie 5 rano zauważono dym wydobywający z poddasza budynku przy Alei Legionów – vis a vis popularnej w mieście stacji paliw Statoil. W akcji gaśniczej bierze udział 16 strażaków. Na miejsce wezwano nie tylko zastępy PSP z Łomży ale także jednostki OSP z Piątnicy, Konarzyc i Kupisk.

Najprawdopodobniej w pożarze nikt nie ucierpiał. Pali się poddasze budynku, który nie był zamieszkały. W domu tym znajduje się sklep wędkarski.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę