Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Przebudowa ulic w centrum Zambrowa

Zamknięta ulica Świętokrzyska, rozkopana Kościuszki. W centrum Zambrowa trwa budowa nowego węzła komunikacyjnego. Na razie kierowcy stoją w korkach, a codziennie zmieniają się ulice, które są czasowo wyłączane z ruchu - mówi naczelnik wydziału rozwoju gospodarczego Urzędu miasta w Zambrowie, Włodzimierz Łąka. Największe utrudnienia czekają mieszkańców ulic Kościuszki, Świętokrzyskiej i kierowców, którzy jadą od strony Wysokiego Mazowieckiego i Jeżewa w stronę Łomży. Korki tworzą się także na krajowej 8 ce na skrzyżowaniu z Kościuszki i Świętokrzyską.

Już niedługo sygnalizacja świetlna na 8 ce będzie przeniesiona w miejsce gdzie nowe ulice będą się łączyły z trasą krajową. W ciągu drogi numer 63 powstanie także nowe rondo, włączona do ruchu będzie ulica Piłsudskiego, a na ulicy Kościuszki ruch będzie odbywał się w drugą stronę Teraz drogowcy pracują nad połączeniem przebudowanych ulic z już istniejącymi. Remont ma potrwać do 20 grudnia. Kierowcy samochodów osobowych, którzy jadą w stronę Wysokiego Mazowieckiego z Białegostoku mogą minąć remontowany odcinek skręcając na rondzie w lewo. Od strony Warszawy - trzeba skręcić w prawo zaraz za cmentarzem w Obrońców Zambrowa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę