Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Spotkania mikołajkowe

Galeria Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży zaprasza, w dniach 3 - 10 grudnia 2007 roku, na SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE, adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Proponujemy udział w uroczystości wręczania, przez św.Mikołaja, dostarczonych przez rodziców lub szkołę upominków.

Spotkania ze św. Mikołajem odbywać się będą w salach galerii przy ul. Długiej 13 w Łomży i zostaną połączone ze zwiedzaniem wystawy dekoracji choinkowych i fotografii. Do obejrzenia będą drzewka przystrojone w sposób tradycyjny oraz autorskie, ozdobione przez artystów plastyków: Teresę Adamowską, Maritę Benke-Gajda, Ivaylę Żivkową -Świtajewską i Antoniego Mieczkowskiego. Anna Pogroszewska pokaże stroiki świąteczne, natomiast Grzegorz Gwizdon zaprezentuje fotografie z zimowymi pejzażami.
Zgłoszenia na Spotkania Mikołajkowe przyjmuje Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży, nr tel.: 086 216 - 41- 00, w godzinach 8 - 15. Cena udziału w zabawie 1 dziecka wynosi 2,70,- zł.
Grzegorz Gwizdon
nie, 04 listopada 2007 11:01
Data ostatniej edycji: nie, 04 listopada 2007 11:05:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę