Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomżanki w Łomży bezkonkurencyjne

Znakomicie rozgrywki w drugiej lidze tenisa stołowego zainaugurowały zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy Łomża. Grając na własnym parkiecie wysoko wygrały pierwszym z trzech turniejów o mistrzostwo II ligi kobiet. Podopieczne Wacława Tarnackiego w pierwszym swoim meczu pokonały zespół UKS Arka Ryki 10:0, a w drugim po bardzo zaciętej grze szczególnie w pierwszych partiach, ich wyższość musiały uznać zawodniczki KKS Sygnał Lublin 9:1

Turniej został rozegrany w niedzielę w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP. Nr 9 w Łomży.  Wystartowały w nim trzy zespoły grając systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu KKS Sygnał Lublin pokonał UKS Arka Ryki 9:1. Później przy stolikach dominowały już tylko łomżanki. Zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy Łomża z 20 rozegranych meczy przegrały tylko jeden.
Kolejny turniej z zaplanowanych trzech odbędzie się 20go grudnia w Lublinie.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
nie, 28 października 2007 23:30
Data ostatniej edycji: pon, 29 października 2007 09:38:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę